Industrialny przełącznik zarządzalny Planet z ekranem dotykowym!

Przełącznik zarządzalny PoE naścienny z zaawansowanym przełączaniem i zabezpieczeniami L2 + / L4
PLANET WGS-5225-8P2SV to przemysłowy, naścienny przełącznik PoE z ekranem dotykowym LCD, wyposażony w inteligentne funkcje PoE firmy PLANET w celu zwiększenia dostępności aplikacji przemysłowych. Zapewnia zarządzanie dwoma stosami IPv6 / IPv4 oraz wbudowany silnik przełączający Gigabit L2 + / L4 wraz z ośmioma portami 10/100 / 1000BASE-T z 36-watowym PoE i dwoma dodatkowymi portami 1000BASE-X SFP . Z całkowitym budżetem mocy do 240 watów dla różnych aplikacji PoE, z prędkością sieci i temperaturą roboczą w zakresie od -20 do 70 stopni C w kompaktowej, ale wytrzymałej metalowej obudowie IP30, WGS-5225-8P2SV jest idealnym rozwiązanie umożliwiające zaspokojenie popytu na następujące aplikacje sieciowe:
■ Sieć automatyki budynkowej / domowej
■ Internet rzeczy (IoT)
■ Nadzór IP

Intuicyjne sterowanie LCD
WGS-5225-8P2SV wyposażony jest w intuicyjny panel dotykowy na przednim panelu, który ułatwia zarządzanie siecią Ethernet PoE PD, co znacznie zwiększa efektywność zarządzania w dużych sieciach, takich jak przedsiębiorstwa, hotele, centra handlowe, budynki rządowe i inne obszary publiczne . Posiada również następujące specjalne funkcje zarządzania i statusu:
■ Konfiguracja adresu IP, sieci VLAN i QoS
■ Zarządzanie i stan PoE
■ Zarządzanie i status portu oraz informacje SFP
■ Rozwiązywanie problemów: diagnostyka kablowa i zdalne IP-ping
■ Konserwacja: ponowne uruchomienie, ustawienie fabryczne i zapisanie konfiguracji

Redundantny pierścień, szybkie odzyskiwanie w krytycznych aplikacjach sieciowych
WGS-5225-8P2SV obsługuje technologię redundantnych pierścieni i oferuje silne, szybkie możliwości samodzielnego odzyskiwania danych, aby zapobiec przerwom i zewnętrznym atakom. Obejmuje on zaawansowaną technologię ITU-T G.8032 ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) , protokół Spanning Tree (802.1s MSTP) i podwójny system zasilania wejściowego w przemysłową sieć automatyki klienta w celu zwiększenia niezawodności i czasu pracy w trudnych warunkach przemysłowych. W pewnej prostej sieci pierścieniowej czas odzyskiwania łącza danych może wynosić nawet 20 ms.

Wygodne i inteligentne urządzenia ONVIF z funkcją wykrywania
PLANET opracował nową, niesamowitą funkcję – ONVIF Support – która została zaprojektowana specjalnie do współpracy z wideonadzkami IP. Z GUI WGS-5225-8P2SV wystarczy jedno kliknięcie, aby wyszukać i wyświetlić wszystkie urządzenia ONVIF za pośrednictwem aplikacji sieciowej. Ponadto można przesłać obrazy podłogowe do przełącznika i zdalnie monitorować lub sprawdzić linię montażową. Co więcej, możesz uzyskać informacje nadzoru w czasie rzeczywistym oraz status online / offline; Ponowne uruchomienie PoE można kontrolować za pomocą GUI.

Wbudowane unikalne funkcje PoE do zarządzania zasilanymi urządzeniami
Ponieważ jest zarządzanym przełącznikiem PoE dla sieci dozorowych, bezprzewodowych i VoIP, WGS-5225-8P2SV posiada następujące specjalne funkcje zarządzania PoE:
■ Kontrola żywa PD
■ Zaplanowany recykling energii
■ Harmonogram PoE
■ Monitorowanie wykorzystania PoE

Inteligentna kontrola zasilania urządzenia
WGS-5225-8P2SV może być skonfigurowany do monitorowania stanu podłączonego PD w czasie rzeczywistym za pomocą polecenia ping. Gdy PD przestanie działać i zareaguje, WGS-5225-8P2SV wznowi moc portu PoE i przywróci PD do pracy. Znacznie zwiększy to niezawodność sieci poprzez port PoE, resetując źródło zasilania PD i zmniejszając obciążenie administracyjne administratora.

Zaplanowane odzyskiwanie energii
WGS-5225-8P2SV umożliwia każdemu z podłączonych kamer PoE IP lub bezprzewodowych punktów dostępowych PoE restartowanie w określonym czasie w każdym tygodniu. Zmniejszy to szansę na awarię kamery IP lub AP w wyniku przepełnienia bufora.

Harmonogram PoE dla oszczędności energii
Zgodnie z tendencją do oszczędzania energii na całym świecie i przyczyniającą się do ochrony środowiska, WGS-5225-8P2SV może skutecznie kontrolować zasilanie oprócz możliwości zapewnienia wysokiej mocy watów. Funkcja ” Harmonogram PoE ” pomaga włączać i wyłączać zasilanie PoE dla każdego portu PoE w określonych odstępach czasu i jest to potężna funkcja pomagająca małym i średnim firmom lub przedsiębiorstwom oszczędzać energię i budżet. Zwiększa też bezpieczeństwo, wyłączając systemy PD, które nie powinny być używane w godzinach poza godzinami pracy.

Innowacyjna instalacja naścienna
WGS-5225-8P2SV jest specjalnie zaprojektowany do instalacji w wąskim środowisku, takim jak obudowa ścienna lub skrzynka elektryczna. Kompaktowa, płaska i montowana na ścianie konstrukcja doskonale pasuje do każdej ograniczonej przestrzeni. Przyjmuje przyjazny dla użytkownika projekt ” Front Access „, dzięki czemu instalacja, okablowanie kabli, monitorowanie LED i konserwacja WGS-5225-8P2SV umieszczone w obudowie są bardzo wygodne dla techników. Model WGS-5225-8P2SV można zainstalować za pomocą stałego montażu ściennego, magnetycznego montażu na ścianie lub szyny DIN , dzięki czemu jego użyteczność jest bardziej elastyczna.

Powiadomienie o pułapce SMTP / SNMP
WGS-5225-8P2SV zapewnia funkcję alarmu zdarzeń, która pomaga w diagnozowaniu nieprawidłowego urządzenia, z powodu przerwy w połączeniu sieciowym lub reakcji ponownego rozruchu.

Routing VLAN w warstwie 3 IPv4 i IPv6 dla bezpiecznego i elastycznego zarządzania
Aby pomóc klientom pozostać na szczycie ich działalności, WGS-5225-8P2SV zapewnia nie tylko wysoką wydajność transmisji i doskonałe technologie warstwy 2, ale także funkcję routingu VLAN oprogramowania IPv4 / IPv6, która pozwala na krzyżowanie różnych sieci VLAN i różnych adresów IP dla w celu zapewnienia wysoce bezpiecznego, elastycznego zarządzania i prostszej aplikacji sieciowej.

Solidne funkcje warstwy 2
WGS-5225-8P2SV można zaprogramować dla zaawansowanych funkcji zarządzania przełącznikami, takich jak dynamiczna agregacja łączy portowych, sieć VLAN Q-w-Q, prywatna sieć VLAN, protokół Rapid Spanning Tree, warstwy QoS warstwy 2 do warstwy, kontrola przepustowości i IGMP snooping. WGS-5225-8P2SV zapewnia VLAN z tagami 802.1Q, a dozwolone grupy VLAN będą maksymalnie do 255. Poprzez agregację portów pomocniczych, WGS-5225-8P2SV pozwala na obsługę szybkiego łącza masowego łączącego wiele portów. Umożliwia maksymalnie do 2 grup magistrali z 2 portami na grupę magistrali i obsługuje również awarię.

Efektywne zarządzanie
Aby zapewnić wydajne zarządzanie, WGS-5225-8P2SV jest wyposażony w interfejsy do zarządzania konsolami, Web i SNMP. Dzięki wbudowanemu interfejsowi zarządzania opartemu na sieci Web, WGS-5225-8P2SV oferuje łatwe w obsłudze, niezależne od platformy narzędzie do zarządzania i konfiguracji. W przypadku zarządzania tekstowego do WGS-5225-8P2SV można uzyskać dostęp za pośrednictwem Telnet i portu konsoli. Co więcej, oferuje również bezpieczne zdalne zarządzanie za pośrednictwem dowolnego oprogramowania zarządzającego opartego na standardach, obsługując połączenie SNMPv3, które szyfruje zawartość pakietu podczas każdej sesji.

Potężne bezpieczeństwo
WGS-5225-8P2SV oferuje kompleksową listę kontroli dostępu (ACL) warstwy 2 do warstwy 4 w celu wymuszenia bezpieczeństwa na krawędzi. Może być używany do ograniczania dostępu do sieci przez odmawianie pakietów na podstawie źródłowego i docelowego adresu IP, portów TCP / UDP lub zdefiniowanych typowych aplikacji sieciowych. Jego mechanizm ochrony obejmuje również 802.1x uwierzytelnianie użytkowników i urządzeń oparte na portach i MAC. Dzięki prywatnej funkcji VLAN można zapobiec komunikacji między portami brzegowymi, aby zapewnić prywatność użytkownika. Administratorzy sieci mogą teraz budować wysoce bezpieczne sieci korporacyjne przy znacznie mniejszym nakładzie czasu i wysiłku niż wcześniej.

Modbus TCP zapewnia elastyczną łączność sieciową dla automatyki przemysłowej
Dzięki obsługiwanemu protokołowi Modbus TCP / IP , WGS-5225-8P2SV można łatwo zintegrować z systemami SCADA, systemami HMI i innymi systemami gromadzenia danych w halach fabrycznych. Umożliwia administratorom zdalne monitorowanie informacji operacyjnych przełącznika Ethernetu przemysłowego, informacji o portach i stanu komunikacji , dzięki czemu łatwo można uzyskać lepszy monitoring i konserwację całej fabryki.

Elastyczność i rozszerzenie rozwiązania
Dodatkowe cztery gniazda mini-GBIC wbudowane w WGS-5225-8P2SV obsługują moduły światłowodowe o podwójnej prędkości, 100BASE-FX i 1000BASE-SX / LX SFP (Small Form-factor Pluggable), co oznacza, że ​​administrator może teraz elastycznie wybierać odpowiednie Transceiver SFP zgodny nie tylko z odległością transmisji, ale również z wymaganą prędkością transmisji. Odległość można wydłużyć z 550 metrów (światłowód wielomodowy) do 10/50/70/120 kilometrów (światłowód jednomodowy lub światłowód WDM). Są dobrze dostosowane do zastosowań w centrach danych i dystrybucjach przedsiębiorstw.

Inteligentny mechanizm diagnostyczny SFP
WGS-5225-8P2SV obsługuje funkcję SFP- DDM (cyfrowy monitor diagnostyczny), która znacznie ułatwia administratorowi sieci łatwe monitorowanie parametrów SFP w czasie rzeczywistym, takich jak moc wyjściowa optyczna, moc wejściowa optyczna, temperatura, prąd polaryzacji lasera i transceiver napięcie zasilania.

1588 Protokół czasowy dla przemysłowych sieci komputerowych
Model WGS-5225-8P2SV jest idealny do zastosowań telekomunikacyjnych i Carrier Ethernet, wspierając dostarczanie usług MEF i synchronizację pakietów dla IEEE 1588 i synchronicznego Ethernetu.

karolkiezel

Leave a reply